Paylaş

DÜNYANIZI MODERNLEŞTİRİYORUZ

1988 yılında Şeker Ticaret adıyla İzzet Şeker tarafından Manavgat’ta kurulan firma, ilerleyen süreçlerde genişlettiği ürün portföyleriyle Şeker Yapı Malzemeleri olarak anılmaya başlanmıştır.

Manavgat’ın merkezinde bulunan Şeker Yapı, geçmişten bugüne kadar yaptığı kaliteli işlerle, sektöründe adından sıkça söz ettirmiştir.

Büyümeyi hedefleyen Şeker Yapı yıllar geçtikçe iş hayatındaki kariyer basamaklarını tecrübeli kadrosu ve alanında önde gelen Kale Grubu, E.C.A, Serel, Decovita, Onno gibi firmaların bayiliklerini bulundurarak geniş bir hizmet alanı sağlamaktadır.

Hizmette güven, kaliteyi ve müşteri memnuniyetini önemseyen Şeker Yapı, ticari hayatında, daha iyi hizmet verebilmek için çalışmalarına özenle devam etmektedir.

BASAMAKLARIMIZ

2014

 

Şeker Yapı Malzemeleri yeni mağazasıyla hizmetinde revizeye gitmiş ve müşterilerine en pozitif olanakları sunmuştur. Aynı yerinde yeni bir yapı ve mağazayla hizmet vermeye devam etmektedir.

1995

1995 yılında Şeker Ticaret adını Şeker Yapı Malzemeleri Limited Şirketi olarak değiştirmiş ve şirketleşerek kurumsallığa ilk adımını atmıştır.

1988

1988 yılının Nisan ayında ticari hayatına İzzet Şeker'in iştirakiyle Şeker Ticaret olarak başlamıştır.